Дерма Плус

dermaplus logo

 

 

  Дерма Плус
  Адреса: Бул. Јане Сандански бр.84/3-5,
  1000 Скопје, Македонија
  Телефон: +389 2 2446 600
  Е-маил: contact@dermaplus.mk
  Веб: www.dermaplus.mk
  Работно време:
  Пон - Пет од 10:30 до 20:00
  Саб од 10:30 до 15:00

 

 

Опис 

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО ДЕРМА ПЛУС

Без разлика дали имате потреба од дијагноза, интервенција, третман или само консултација, љубезниот персонал, современата апаратура и пријатниот амбиент, ќе придонесат да се чувствувате удобно и релаксирано, со потребната приватност.

Услуги:
    - третман за отсранување стрии
    - третман за подмладување со матични клетки      
    - третман за габични инфекции на нокти
    - третман за зголемување усни      
    - третман против брчки
    - третмани за слабеење
    - третман за трајна епилација
    - третмани против потење
    - хемиски пилинг

 

Галерија 

 • 6.png
  big image
  6.png
 • 2.png
  big image
  2.png
 • 8.png
  big image
  8.png
 • 9.png
  big image
  9.png
 • 3.png
  big image
  3.png
 • 7.png
  big image
  7.png
 • 1.png
  big image
  1.png
 • 4.png
  big image
  4.png
 • 5.png
  big image
  5.png

Мапа 

Дерма Плус

Контакт Форма 

Дерма плус

.

.